Menu 0

  Protokoller" 1905 yılında Rusya''da ortaya çıktığında, artık herkes, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını biliyordu. Ve öyle de oldu.Tüm dünyada mutlak Yahudi hükümdarlığı amacı güden "Protokoller", beraberinde cinayetleri, sürgünleri, ihanetleri, tuzakları, yalanları ve kaçınılmaz olarak kan ve gözyaşını getirdi. "Protokoller"i kim kaleme aldı? Nerede ve ne zaman ilan edildi? Neden Rusya''da ortaya çıktı? Rus Devrimi''nin altında yatan gerçek, "Protokoller"mi? Sergius Nilus''un dediği gibi, Siyonizm''i temsil eden sembolik yılanın Kudüs''e dönmeden önce uğrayacağı son durak İstanbul mu?
  Bize karşı olan her şeyi ortadan kaldırmayı kendimize görev edineceğiz. Bu amaçla, krallığımızı kurmamıza çeşitli silahlarla karşı koyan herkesi merhametsizce katledeceğiz." IV. Protokol
  Yahudi olmayanların ölmesini istiyoruz." III. Protokol
  Bunları yazan ya bir cani, ya da bir çılgın. Ancak, bir cani ya da çılgın için olağanüstü bir başarı!... Eğer bu fikirlerin gerçekten tek bir beyinden çıktığını düşünürsek, yazarın ne bir cani, ne bir çılgın, fakat adanmışlık duygusu ve imanın önderlik ettiği bir beyin olduğu ortaya çıkıyor. Hayal olabilmesi için korkunç derecede gerçek, kurgu olması için son derece mükemmel.
  Dünyada Yahudi ırkından daha gizemli, daha ölümcül ve daha ilginç bir başka ırk daha yoktur." Yahudi Dr. Oscar Levy.
  Esrarengiz" bir yolculuğa çıkmaya hazır olun!

  Devamı
  Format :Kitap
  Barkod :9786059766142
  Yayın Tarihi :2021-02-20
  Yayın Dili :Türkçe
  Orjinal Adı :Siyon Liderlerinin Protokolleri
  Baskı Sayısı :1.Baskı
  Kapak :Karton
  Kağıt :2.Hamur
  Boyut :135 X 210
  Emeği Geçenler :
  Yazar   : Sergius Nilus
  Yazarın Diğer Eserleri
  İlgili Eserler